İş Ortağı Arıyoruz

Toplam 3 kayıt bulundu.

Emlak Rehberi

27-03-2019
Emlak ile ilgili merak ettiğiniz her şey "emlak rehberi" sayfamızda. Emlak alım satım rehberi, emlak kiralama rehberi, en kazançlı yatırım önerileri ve çok daha bilgiyi bu sayfa altında bulabilirsiniz.
Yeni bir konut alırken nelere dikkat edilmeli?
Toplam 1 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.
1

İş Ortağı Arıyoruz

İŞ ORTAĞI ARIYORUZ
En az Lise Mezunu, 25 yaş ve üzeri, Gayrimenkul sektörü ve satışa ilgi duyan kendi işini yapmak isteyen ve işine yatırım yapabilecek, Bilgisayar kullanabilen,Öz güven ve vizyon sahibi, Güzel konuşma ve ikna yeteneğine sahip, Dış görünüşüne önem veren, Performansı ile orantılı maksimum kazanç hedefleyen, İnsan ilişkileri kuvvetli, Girişimci ruha sahip, Muğla ve özellikle Ortaca, Dalyan, Köyceğiz, Marmaris, Göcek, Bodrum, Datça, Fethiye, Seydikemer ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan, Eğitimli,konusunda uzman bir ekiple, keyifle çalışılabilecek geniş bir bölgede, modern, alt yapısı kusursuz bir ofiste çalışmak üzere GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI Arıyoruz..
 

İŞ TANIMI

Maaşlı bir işte çalışmaktan sıkıldıysanız, kazancınızı da arttırmak istiyorsanız, yüksek gelir sahibi olmak için Gayrimenkul Danışmanlığı tam size göre.

Sektörün en büyük ve en güvenilir kurumlarından Mugla ilçelerinde satılık ve kiralık yaklaşık 1 000 portföyü olan, 26 yıldır piyasada güvenilir iş yapan uluslar arası ödüllü tek emlak ofisi PİKAN Gayrimenkul  Gayrimenkul Danışmanı olma fırsatı sizlere sunulmakta. PİKAN sağlayacağı avantajları kullanarak kendi işinizin patronu olabilir, kariyerinizde devrim yapma fırsatını yakalayabilirsiniz.

www.pikan.com.tr

info@pikan.com.tr

Sayfa toplam 3.725 kez görüntülenmiştir.