• 32.7877
  • 35.5407
  • 42.2271

Kurumsal

Toplam 6 kayıt bulundu.
Firmamız profesyonel anlamda yurt içinde gayrimenkul danışmanlığı ve pazarlamacılığı yapmak üzere kuruldu. Firmamız kuruluşundan itibaren kaliteli ve güvenilir hizmeti her zaman ön planda tutmayı amaç edinmiştir. 1986 Dalyan Ortaca Mugla Turkey
Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak. İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.
Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.
Firmamız ile ilgili fotoğrafları bu sayfadan inceleyebilirsiniz.
Müşterilerimizin görüş ve memnuniyet yorumlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.
Pikan Ortaca Emlak Beşköprü mah. 116 Sk. No. 48 - A / Ortaca / MUĞLA / TURKEY  : TEL.+90 252 282 81 88 Pikan Dalyan Emlak Atatürk Bul. No. 33 / E Dalyan / MUĞLA / TURKEY                      : TEL.+90 252 284 52 22 www.pikan.com.tr www.emlakpaylas.com www.efsanefirsat.com www.emlaksatiyorum.com www.mertbilgic.com.
Toplam 1 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.
1

Kurumsal

Pikan Gayrimenkul
Evinize Giden Doğru Yol sloganı ile 1986 yılın da emlak alım satım ve aracılık hizmetlerine başladık. Dünya nın Muhtelif ülkelerinde ve Türkiye’de bir çok kişiye emlak konusunda yardımcı oldum ve bir çok müşterimizi ev sahibi yaptım, Satıgımız emlakların hep arkasında olduk ve hiç bir müşterimize sorun yaşatmadık, İspanya da 2005 yılında Dünya da, 120 ülkenin üye olduğu ve sadece 100 ülkenin Altın Rozet ödülüne layık görüldüğü uluslar arası ödülü Türkiye de PİKAN olarak bize layık gördüler, Böylelikle Türkiye de Altın Rozet ödülüne sahip, tek emlakçı unvanına sahip olduk .

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ
Gayrimenkul Danışmanı Takım Arkadaşları Arıyoruz Gayrimenkul sektöründe kariyer yapma isteğiniz varsa, Hayalleriniz ve hedefleriniz varsa, Maaşlı bir işte çalışmaktan sıkıldıysanız, free-lance çalışmak istiyorsanız, Çalışma saatlerini kendiniz belirlerken, kazancınızı da arttırmak istiyorsanız, Yüksek gelir sahibi olmak için Gayrimenkul danışmanlığı tam size göre! Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturmak, Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin pazarlama planını uygulamak, Satıcı ve Alıcı veri tabanı oluşturmak, Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek, güncel olmak, İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

GENEL NİTELİKLER
25-55 yaş arası En az Lise mezunu Kurumsal bir kimlik altında çalışabilecek sorumlulukta olan İnsanlarla kolay iletişim kurabilen Çalışkan, disiplinli Prezentabl, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, Dürüst ve güvenilir, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Gayrimenkul sektöründe deneyimli ya da deneyimsiz Bayan iş ortakları arıyoruz!.

 
Türkçe        Ortaca   Whatsapp  +90 541 966 85 49

Türkçe        Dalyan   Whatsapp  + 90 533 498 90 90 

ir kaufen-und verkaufen ihre İmmobilien in südtürkei und Âgâs.          Deutsch sprechen  Whatsapp   +90 531 322 47 47
We buy and sell your goods in Turkey.                                                  Speak English  Whatsapp  +90 507 954 38 90
Мы покупаем и продаем ваши товары в Турции.                              Нагима Ямур  Whatsapp +90 536 834 23 85

Harita

Sayfa toplam 60.841 kez görüntülenmiştir.